Alle concerten van of festivals met Simple Minds


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Simple Minds: 2

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
31-08-1989Simple Minds setlistGunAhoyThois
Ad
14-07-1989Foto's van Simple Minds op 14-07-1989Video's van Simple Minds op 14-07-1989 in De KuipSimple Minds setlistThe SilencersDe KuipThois
Harry
Ad
Arthur Z.



Locatie(s) Simple Minds:








Geplande optredens van Simple Minds


DatumLocatiePlaats en land
Wed, 02-03-2022K.B. HallenFrederiksberg, Denmark
Thu, 03-03-2022KongrescenterHerning, Denmark
Sat, 05-03-2022Lokschuppen BielefeldBielefeld, Germany
Mon, 07-03-2022Zénith de LilleLille, France
Tue, 08-03-2022La Seine MusicaleBoulogne-billancourt, France
Wed, 09-03-2022ARKEA ARENAFloirac, France
Fri, 11-03-2022MHP ArenaLudwigsburg, Germany
Sat, 12-03-2022Stadthalle OffenbachOffenbach Am Main, Germany
Sun, 13-03-2022Messe und Congress Centrum Halle MünsterlandMünster, Germany
Mon, 14-03-2022Heinrich-Lades-HalleErlangen, Germany
Wed, 16-03-2022Halle Tony GarnierLyon, France
Thu, 17-03-2022Musikklub in der Sick-ArenaFreiburg, Germany
Fri, 18-03-2022Palladium CologneCologne, Germany
Sat, 19-03-2022Thüringen-HalleErfurt, Germany
Mon, 21-03-2022ColumbiahalleBerlin, Germany
Tue, 22-03-2022Pier 2Bremen, Germany
Wed, 23-03-2022Swiss Life HallHannover, Germany
Fri, 25-03-2022HallenstadionZürich, Switzerland
Sun, 27-03-2022Sparkassen-ArenaAurich, Germany
Mon, 28-03-2022SaarlandhalleSaarbrücken, Germany
Tue, 29-03-2022OberschwabenKLUBRavensburg, Germany
Thu, 31-03-2022The SSE Arena, WembleyLondon, United Kingdom
Fri, 01-04-2022Bournemouth International CentreBournemouth, United Kingdom
Sun, 03-04-2022The Brighton CentreBrighton, United Kingdom
Tue, 05-04-2022P&J LiveAberdeen, United Kingdom
Wed, 06-04-2022SSE HydroGlasgow, United Kingdom
Thu, 07-04-2022Resorts World ArenaBirmingham, United Kingdom
Sat, 09-04-2022First Direct ArenaLeeds, United Kingdom
Sun, 10-04-2022Metro Radio ArenaNewcastle Upon Tyne, United Kingdom
Tue, 12-04-2022Motorpoint Arena NottinghamNottingham, United Kingdom
Thu, 14-04-2022Motorpoint Arena CardiffCardiff, United Kingdom
Fri, 15-04-2022Bonus ArenaKingston Upon Hull, United Kingdom
Sat, 16-04-2022M&S Bank ArenaLiverpool, United Kingdom
Sun, 17-04-20223ArenaDublin, Ireland
Tue, 19-04-2022Ziggo DomeAmsterdam, Netherlands
Wed, 20-04-2022SportpaleisWilrijk, Belgium
Thu, 21-04-2022Barclaycard ArenaHamburg, Germany
Sun, 24-04-2022Coliseu Porto AgeasPorto, Portugal
Mon, 25-04-2022Cinema City Campo PequenoLisboa, Portugal
Sat, 11-06-2022OverOsloOslo, Norway
Sat, 18-06-2022Blenheim PalaceWoodstock, United Kingdom
Sun, 26-06-2022Château de TilloloyTilloloy, France
Mon, 27-06-2022RockhalEsch-sur-alzette, Luxembourg
Tue, 28-06-2022Métropole LausanneLausanne, Switzerland
Thu, 30-06-2022Sports - recreation center SalataZagreb, Croatia
Fri, 01-07-2022Tollwood FestivalMunich, Germany
Fri, 08-07-2022Musilac FestivalAix-les-bains, France
Sat, 09-07-2022Festival Cognac Blues PassionCognac, France
Tue, 12-07-2022Teatro Antico di TaorminaTaormina, Italy
Thu, 14-07-2022Teatro D'Annunzio di PescaraPescara, Italy
Fri, 15-07-2022Pistoia Blues FestivalPistoia, Italy
Sun, 17-07-2022Auditorium Parco della MusicaRoma, Italy
Mon, 18-07-2022Arena di VeronaVerona, Italy
Fri, 29-07-2022Starlite MarbellaMarbella, Spain
Sun, 31-07-2022Tio Pepe Festival 2022Jerez De La Frontera, Spain
Tue, 09-08-2022Custom House SquareBelfast, United Kingdom
Fri, 12-08-2022Princes Street GardensEdinburgh, United Kingdom

bron: Bandsintown