Alle concerten van of festivals met Steel Panther


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Steel Panther: 4

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
14-02-2019Steel Panther setlistGus G.ParadisoHarry
Donny
17-03-2015Foto's van Steel Panther op 17-03-2015Steel Panther setlistLike A Storm
The Lounge Kittens
013 - Jupiler Zaal (oud)Thois
Donny
Hamish
12-03-2014Steel Panther setlistThe Dirty Denims013 - Jupiler Zaal (oud)Thois
Harry
01-11-2012Foto's van Steel Panther op 01-11-2012Video's van Steel Panther op 01-11-2012 in Melkweg - The MaxSteel Panther setlistThe Dirty DenimsMelkweg - The MaxThois
Harry
Donny
Hamish



Locatie(s) Steel Panther:








Geplande optredens van Steel Panther


DatumLocatiePlaats en land
Sat, 22-05-2021Fans Come First,
Thu, 03-06-2021Chesterfield AmphitheaterChesterfield, United States
Fri, 04-06-2021The Cotillion BallroomWichita, United States
Sat, 05-06-2021The BourbonLincoln, United States
Sun, 06-06-2021The DistrictSioux Falls, United States
Sat, 19-06-2021Levitt Pavilion DenverDenver, United States
Sun, 20-06-2021Mesa Theater and ClubGrand Junction, United States
Wed, 23-06-2021Cain's Ballroom (EARLY SHOW)Tulsa, United States
Wed, 23-06-2021Cain's Ballroom (LATE SHOW)Tulsa, United States
Thu, 24-06-2021House of Blues DallasDallas, United States
Fri, 25-06-2021Emos AustinAustin, United States
Sat, 26-06-2021House of Blues HoustonHouston, United States
Sat, 03-07-2021House of Blues Las VegasLas Vegas, United States
Thu, 15-07-2021Rock Fest, Cadott 2021Cadott, United States
Sun, 10-10-2021Aftershock 2021Sacramento, United States
Sun, 24-10-2021PowerstationAuckland, New Zealand
Tue, 26-10-2021Margaret Court ArenaMelbourne, Australia
Thu, 28-10-2021NEXNewcastle West, Australia
Fri, 29-10-2021Hordern PavilionMoore Park, Australia
Sat, 30-10-2021EATONS HILL HOTELBrendale, Australia

bron: Bandsintown