Alle concerten van of festivals met Foreigner


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Foreigner: 3

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
20-06-2022ForeignerThe Dead DaisiesTivoliVredenburg - Ronda zaalThois
Harry
17-04-2014Video's van Foreigner op 17-04-2014 in TrixForeigner setlistFM setlistTrixThois
Harry
04-06-2011Foto's van Journey op 04-06-2011Video's van Journey op 04-06-2011 in Wembley ArenaJourney setlistForeigner setlist
Styx setlist
Wembley ArenaHarry



Locatie(s) Foreigner:








Geplande optredens van Foreigner


DatumLocatiePlaats en land
Wed, 28-07-2021Findlay Toyota CenterPrescott Valley, United States
Fri, 30-07-2021Maverik CenterWest Valley City, United States
Sat, 31-07-2021Amphitheater at Las Colonias ParkGrand Junction, United States
Sun, 01-08-2021Santa Ana Star CenterRio Rancho, United States
Wed, 04-08-2021The Buddy Holly Hall of Performing Arts and SciencesLubbock, United States
Thu, 05-08-2021Central National Bank CenterEnid, United States
Sat, 07-08-2021Hartman ArenaPark City, United States
Sun, 08-08-2021Simmons Bank ArenaNorth Little Rock, United States
Tue, 10-08-2021Wisconsin State FairMilwaukee, United States
Wed, 11-08-2021McGrath AmphitheatreCedar Rapids, United States
Fri, 13-08-2021Memorial ParkArcadia, United States
Sat, 14-08-2021Kresge AuditoriumInterlochen, United States
Sun, 15-08-2021Peoria Civic CenterPeoria, United States
Tue, 17-08-2021Fraze PavilionKettering, United States
Wed, 18-08-2021Ryman AuditoriumNashville, United States
Fri, 20-08-2021AFTER HOURS CONCERTSDoswell, United States
Sat, 21-08-2021The Freeman Stage at BaysideSelbyville, United States
Mon, 23-08-2021New York State Fair 2021Syracuse, United States
Thu, 26-08-2021Indian RanchWebster, United States
Fri, 27-08-2021South Shore Music CircusCohasset, United States
Sat, 28-08-2021Cape Cod Melody TentHyannis, United States
Tue, 31-08-2021Hartford HealthCare AmphitheaterBridgeport, United States
Thu, 09-09-2021Alerus CenterGrand Forks, United States
Fri, 10-09-2021Rushmore Plaza Civic CenterRapid City, United States
Sat, 11-09-2021Butte Civic CenterButte, United States
Tue, 14-09-2021Angel Of The Winds ArenaEverett, United States
Wed, 15-09-2021Ford Idaho Center AmphitheaterNampa, United States
Thu, 16-09-2021BECU Live Outdoor VenueAirway Heights, United States
Sat, 18-09-2021Shoshone Bannock HotelFort Hall, United States
Tue, 21-09-2021Les Schwab AmphitheaterBend, United States
Wed, 22-09-2021Toyota CenterKennewick, United States
Sat, 25-09-2021Seven Feathers Casino ResortCanyonville, United States
Sun, 26-09-2021Grand Theatre at Grand Sierra ResortReno, United States
Wed, 29-09-2021Mountain Winery (Foreigner with an orchestra)Saratoga, United States
Fri, 01-10-2021Greek Theatre (Foreigner with an orchestra)Los Angeles, United States
Sat, 02-10-2021Santa Barbara Bowl (Foreigner with an orchestra)Santa Barbara, United States
Mon, 11-10-2021Fox Theatre Detroit (Foreigner with an orchestra)Detroit, United States
Tue, 12-10-2021The Youngstown Foundation Amphitheatre (Foreigner with an orchestra)Youngstown, United States
Wed, 13-10-2021Van Andel Arena (Foreigner with an orchestra)Grand Rapids, United States
Fri, 15-10-2021Freedom Hall Civic CenterJohnson City, United States
Sun, 17-10-2021Knoxville Civic Auditorium and ColiseumKnoxville, United States
Mon, 18-10-2021Palace TheatreColumbus, United States
Tue, 19-10-2021Municipal AuditoriumCharleston, United States
Thu, 21-10-2021Santander Performing Arts Center Reading, United States
Fri, 22-10-2021F. M. Kirby CenterWilkes-barre, United States
Sat, 23-10-2021MECU PavilionBaltimore, United States
Mon, 25-10-2021Providence Performing Arts CenterProvidence, United States
Wed, 27-10-2021The Capitol Theatre Port Chester, United States
Thu, 28-10-2021Hampton Beach Casino BallroomHampton Beach, United States
Fri, 29-10-2021State TheatreNew Brunswick, United States
Sat, 30-10-2021Hard Rock CafeAtlantic City, United States
Thu, 04-11-2021The Corbin ArenaCorbin, United States
Fri, 05-11-2021UIS Performing Arts CenterSpringfield, United States
Sat, 06-11-2021Landers Center Southaven, United States
Mon, 08-11-2021Johnny Mercer TheatreSavannah, United States
Tue, 09-11-2021The Bell AuditoriumAugusta, United States
Wed, 10-11-2021Bon Secours Wellness ArenaGreenville, United States
Fri, 12-11-2021Macon City AuditoriumMacon, United States
Sat, 13-11-2021BancorpSouth ArenaTupelo, United States
Sun, 14-11-2021Brandon AmphitheaterBrandon, United States
Tue, 16-11-2021Mark C. Smith Concert HallHuntsville, United States
Wed, 17-11-2021BJCC Concert HallBirmingham, United States
Fri, 19-11-2021IP Casino Resort and SpaBiloxi, United States
Sat, 20-11-2021Pensacola Saenger TheatrePensacola, United States
Thu, 17-03-2022River Cree Casino & ResortEnoch, Canada
Fri, 18-03-2022River Cree Casino & ResortEnoch, Canada
Sat, 19-03-2022Grey Eagle Resort and CasinoCalgary, Canada
Sun, 20-03-2022Grey Eagle Resort and CasinoCalgary, Canada
Tue, 10-05-20223ArenaDublin, Ireland
Thu, 12-05-2022SSE HydroGlasgow, United Kingdom
Sat, 14-05-2022Metro Radio ArenaNewcastle Upon Tyne, United Kingdom
Mon, 16-05-2022The O2London, United Kingdom
Wed, 18-05-2022AO ArenaManchester, United Kingdom
Fri, 20-05-2022Motorpoint Arena NottinghamNottingham, United Kingdom
Sun, 22-05-2022Arena BirminghamBirmingham, United Kingdom
Wed, 25-05-2022Motorpoint Arena CardiffCardiff, United Kingdom
Fri, 27-05-2022National Palace of CultureSofia, Bulgaria
Sun, 29-05-2022The Roman ArenasBucharest, Romania
Fri, 03-06-2022Stadtpark FreilichtbühneHamburg, Germany
Sat, 04-06-2022SpardaWelt Freilichtbühne KillesbergStuttgart, Germany
Sun, 05-06-2022Rittal Arena WetzlarWetzlar, Germany
Wed, 08-06-2022Zitadelle SpandauBerlin, Germany
Fri, 10-06-2022Freilichtbühne PeißnitzHalle, Germany
Sat, 11-06-2022Kleine Olympiahalle MünchenMünchen, Germany
Sun, 12-06-2022Burg ClamSperken, Austria
Tue, 14-06-2022Plaça de toros de PalmaPalma, Spain
Thu, 16-06-2022Schlossgarten / Schloss BruchsalBruchsal, Germany
Fri, 17-06-2022Rock the Ring Hinwil 2022Hinwil, Switzerland
Mon, 20-06-2022Tivoli VredenburgUtrecht, Netherlands
Fri, 24-06-2022L'Olympia Bruno CoquatrixParis, France

bron: Bandsintown