Alle concerten van of festivals met Dokken


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Dokken: 1

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
06-10-2007Foto's van Dokken op 06-10-2007Dokken setlistKingdom Come setlistPoppodiumThois



Locatie(s) Dokken:








Geplande optredens van Dokken


DatumLocatiePlaats en land
Sat, 23-10-2021The Canyon MontclairMontclair, United States
Sat, 30-10-2021Genesee TheatreWaukegan, United States
Thu, 11-11-2021Bergen Performing Arts CenterEnglewood, United States
Fri, 12-11-2021Keswick TheatreGlenside, United States
Sat, 13-11-2021Granite State Music Hall NHLaconia, United States
Sat, 04-12-2021Oxnard Performing Arts CenterOxnard, United States
Tue, 07-12-2021Jergel's Rhythm GrilleWarrendale, United States
Thu, 09-12-2021The Showplace TheaterBuffalo, United States
Fri, 17-12-2021Whisky A Go GoWest Hollywood, United States
Sat, 18-12-2021Whisky A Go GoWest Hollywood, United States
Fri, 25-03-2022Arcada TheatreSt Charles, United States

bron: Bandsintown