Alle concerten van of festivals met Symphony X


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Symphony X: 2

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
09-10-2007Foto's van Dream Theater op 09-10-2007Video's van Dream Theater op 09-10-2007 in AhoyDream Theater setlistSymphony X setlistAhoyTuur
Léon
Jochem
13-06-2004Foto's van Arrow Rock Festival op 13-06-2004Video's van Arrow Rock Festival op 13-06-2004 in De SchansArrow Rock FestivalYes setlist
Iron Butterfly
Queensrÿche
Golden Earring setlist
G3
Heart setlist
Fish
Symphony X
Caravan
Saga setlist
De SchansThois



Locatie(s) Symphony X:








Geplande optredens van Symphony X


DatumLocatiePlaats en land
Tue, 10-05-2022Irving Plaza NYC , United States
Wed, 11-05-2022Keswick Theater Philadelphia , United States
Thu, 12-05-2022Palladium Worcester , United States
Fri, 13-05-2022Imperial Bell Quebec City , Canada
Sat, 14-05-2022Corona Theater Montreal , Canada
Sun, 15-05-2022Danforth Music Hall Toronto , Canada
Tue, 17-05-2022Agora Theater Cleveland , United States
Wed, 18-05-2022Majestic Theater Detroit , United States
Thu, 19-05-2022Park West Chicago , United States
Fri, 20-05-2022Red Flag St Louis , United States
Sat, 21-05-2022Varsity Theater Minneapolis , United States
Mon, 23-05-2022Oriental Theater Denver , United States
Tue, 24-05-2022The Complex Salt Lake City, United States
Thu, 26-05-2022Showbox @ The Market Seattle , United States
Fri, 27-05-2022Rickshaw Theater Vancouver , Canada
Sat, 28-05-2022Hawthorne Theater Portland , United States
Sun, 29-05-2022Regency Ballroom San Francisco , United States
Tue, 31-05-2022The Observatory Santa Ana , United States
Wed, 01-06-2022The Belasco Los Angeles , United States
Thu, 02-06-2022The Nile Mesa , United States
Sat, 04-06-2022Empire Garage Austin , United States
Sun, 05-06-2022Amplify Live Dallas , United States
Tue, 07-06-2022The Masquerade Atlanta , United States
Wed, 08-06-2022Plaza Live Orlando , United States
Fri, 10-06-2022Cat's Cradle Chapel Hill , United States
Sat, 11-06-2022Baltimore Soundstage Baltimore , United States
Sun, 12-06-2022The Wellmont Theater Montclair , United States
Fri, 17-06-2022Hellfest 2022Clisson, France
Sat, 25-06-2022Hellfest 2022Clisson, France
Fri, 01-07-2022SuvilahtiHelsinki, Finland
Fri, 29-07-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022Limeira, Brazil
Sat, 30-07-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022São Paulo, Brazil
Sun, 31-07-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022Fortaleza, Brazil
Tue, 02-08-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022Santiago, Chile
Tue, 02-08-2022Teatro CaupolicánCaupolicán, Chile
Thu, 04-08-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022Ciudad De México, Mexico
Sat, 06-08-2022Symphony X 25th Anniversary Latin American Tour 2022Monterrey, Mexico

bron: Bandsintown