Alle concerten van of festivals met Chris Thompson


Totaal aantal bezochte concerten en/of festivaldagen met Chris Thompson: 1

DatumMediaActBandsLocatieGezelschap
23-03-2007Foto's van Classics in Rock op 23-03-2007Video's van Classics in Rock op 23-03-2007 in AhoyClassics in RockChris Thompson
John Waite
Glenn Hughes
Graham Bonnet
Jon Anderson
SAS Band
Dutch Invasion
AhoyIngrid
Harry
Ingeborg



Locatie(s) Chris Thompson:








Geplande optredens van Chris Thompson


DatumLocatiePlaats en land
Sat, 31-07-2021Burg GreifensteinGreifenstein, Germany
Thu, 26-08-2021Hopmonk TavernNovato, United States
Sun, 31-10-2021Z7 KonzertfabrikPratteln, Switzerland
Fri, 12-11-2021KubanaSiegburg, Germany
Thu, 18-11-2021Spirit Of 66Verviers, Belgium
Fri, 19-11-2021Musiktheater REXBensheim, Germany
Fri, 04-03-2022Genusswerkstatt HaigerHaiger, Germany
Thu, 24-03-2022Musiktheater PianoDortmund, Germany
Fri, 25-03-2022Music Hall WorpswedeWorpswede, Germany
Sat, 26-03-2022Event Center Landhaus Walter Downtown BluesclubHamburg, Germany
Fri, 29-07-2022Burg GreifensteinGreifenstein, Germany
Sat, 30-07-2022Theaterzelt am VolksfestplatzBurglengenfeld, Germany

bron: Bandsintown